Už vás nebaví trávit dovolenou na přeplněných plážích? Chcete zažít něco nového, poznat jiná místa, ale zároveň si odpočinout? Pak je tu pro vás , kde jistě oceníte služby ubytovny Pavlov. Příjemně zařízené ubytovny za nejnižší ceny! K dispozici budou až osmi lůžkové, celodenní stravování a společenská místnost pro dlouhé večery při letních bouřkách.

Pálava vám nabídne všechno, co si můžete přát. Neváhejte proto a vyzkoušejte levné ubytování Pálava a vyzkoušejte vinařskou stezku, sedněte na kola a přijeďte nejvyšší vrchy Pálavy, navštivte vinařskou oblast Mikulov, vystoupejte na úpatí Děvína a vychutnejte si nezapomenutelný výhled po této překrásné krajině.

Pro všechny

Příležitosti se tu najdou i pro milovníky sportů, kteří mohou navštívit Yacht Club Dyje pod Pavlovem, kde si mohou vyzkoušet jachting, kitesurfing nebo windsurfing! Nebo si běžte zaplavat do vodní nádrže Nové mlýny, kde jistě oceníte klid a příjemně teplou a čistou vodu. Na své si zde přijdou opravdu všichni. Využijte proto nabídky Levné ubytování Pálava a zažijte nezapomenutelnou dovolenou!