Zakoupit jí můžete takřka na každém rohu, ale rozdíl mezi prodejci je značný. Ať už jde o ceny nebo nabídku sortimentu. Kancelářská židle by ale měla splňovat především to, co vy jako její uživatel od ní očekáváte. Proto se nenechte zlákat první nabídkou, ale rozhodně si pro nákup vyberte tu, která vám bude skutečně vyhovovat.
Splňovat by měla především požadavky na rozměry, tvar, provedení, materiál a cenu. Dejte si pozor, aby vybraná kancelářská židle vyhovovala vašim fyzickým proporcím, protože každý z nás potřebuje něco jiného. Je také důležité, aby kancelářská židle http://www.b2bpartner.cz/kancelarske-zidle-a-kresla/ šla vysunout do výšky sedu, který vzhledem ke své výšce potřebujete. Totéž platí o opěradle na záda a područkách. Materiál je také důležitý, protože existují tzv. síťoviny, které více větrají a pruží, nebo celočalouněné židle, kde očekávejte spíše měkčí opěru, a zároveň vaše záda budou izolována od možného průvanu.

Cena je důležitá, ale ne rozhodující

Jsme si vědomi, že cena je důležitým kritériem výběru, který nelze přehlížet. Ale spíše než na cenu byste se měli zaměřit právě na celkové provedení židle. Jistě se dá mezi našimi produkty najít kompromis židle, která splní jednak vaše cenové představy, tak i nároky na její vlastnosti. Vybírejte, určitě tu správnou v našem obchodě objevíte.

Tagged: